Na stadionie San Mamés Barria miał miejsce mecz między Athletic Club oraz Cadiz zakończony wynikiem 4-1

Pierwsza część spotkania między Athletic Club oraz Cadiz zakończyła się 3-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Dnia 2023-02-03 20:00 na stadionie San Mamés Barria rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 20 pomiędzy Athletic Club a Cadiz.

Gole strzelali: Oihan Sancet 10' 1-0 G. Escalante 25' 1-1 B. Ocampo Oihan Sancet 35' 2-1 Raúl García Yeray 44' 3-1 Muniain Oihan Sancet 75' 4-1 Nico Williams

Żółte kartki Athletic Club: Yuri Berchiche 30' Yuri Berchiche 57'

Żółte kartki Cadiz: Luis Hernández 84'

Czerwone kartki Athletic Club: Yuri Berchiche 57'

Czerwone kartki Cadiz:

Główny arbiter spotkania to Valentin Pizarro Gomez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Athletic Club stawi czoła Valencia, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid oraz Girona. Kolejno natomiast Cadiz z Girona. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona oraz Rayo Vallecano.

W dzisiejszych czasach wierni fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle interesujące poczynania, które odbywają się w lidze La Liga. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze jak Yuri Berchiche Luis Hernández nieustannie sprawiają wyborowym entuzjastom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się nieprzepisowe faule zakończone czerwoną kartką, przechodzące do historii gole czy asysty, które zapewniają wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Walki między graczami z ligi bywają zaciekłe, nie często zdarza się, iż mecze nie są warte uwagi. Z tego względu warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi La Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Athletic Club oraz Cadiz w lidze La Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak San Mamés Barria.