Real Madrid kontra Cadiz, wynik spotkania: 2-1

Real Madrid kontra Cadiz 2-1. W dniu 2022-11-10 20:30 na stadionie Estadio Santiago Bernabéu odbył się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki Regular Season - 14 pomiędzy Real Madrid a Cadiz.

Pierwsza część spotkania między Real Madrid oraz Cadiz zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: Éder Militão 40' 1-0 T. Kroos T. Kroos 70' 2-0 Lucas Pérez 81' 2-1

Żółte kartki Real Madrid: Éder Militão 19' Vinícius Júnior 28' David Alaba 37'

Żółte kartki Cadiz: Fali 28' Rubén Sobrino 44' Iván Alejo 55'

Czerwone kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Cadiz:

Główny sędzia meczu - Cesar Soto Grado, Spain. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Real Madrid zmierzy się już z Valladolid, następne spotkania z drużynami Villarreal i Valencia. Kolejno natomiast Cadiz z Almeria. Następne mecze zagra z drużynami Valencia i Elche.

Bardzo często wierni kibice piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą interesujące poczynania w lidze La Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Éder Militão Fali nierzadko zapewniły wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo wrażeń. Potyczki między drużynami okazują się niezwykle zażarte, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż mecze nudzą kibica. Ustawicznie obserwujemy brutalne sytuacje z faulem, wyjątkowe gole czy asysty dodające pikanterii całemu wydarzeniu. To też warto śledzić spotkania sportowe lubianej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Real Madrid oraz Cadiz w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Estadio Santiago Bernabéu.