Spotkanie Cadiz vs Celta Vigo zakończone wynikiem 0-0 na obiekcie Estadio Nuevo Mirandilla dnia 2022-02-12 13:00

Cadiz vs Celta Vigo zakończony wynikiem 0-0. W dniu 2022-02-12 13:00 na stadionie Estadio Nuevo Mirandilla odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 24 pomiędzy Cadiz a Celta Vigo.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Cadiz a Celta Vigo zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Cadiz: Jeremías Ledesma 82' Jens Jønsson 88' Luis Hernández 90'

Żółte kartki Celta Vigo: Franco Cervi 25' Javi Galán 52'

Czerwone kartki Cadiz:

Czerwone kartki Celta Vigo:

Główny sędzia spotkania to Antonio Mateu, Spain. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Cadiz zmierzy się już z Getafe, następne spotkania z drużynami Granada CF i Rayo Vallecano. Kolejno natomiast Celta Vigo z Levante. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid i Mallorca.

Oddani kibice piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą ekscytujące starcia, które tyczą się ligi La Liga. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak Jeremías Ledesma Franco Cervi raz za razem zagwarantowały wspaniałym kibicom mnóstwo wspaniałych emocji. Trafiamy na spektakularne sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem dodające pikanterii całemu widowisku. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się zagorzałe, nie często okazuje się, że są to potyczki nudne. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi La Liga i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Cadiz i Celta Vigo z ligi La Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Estadio Nuevo Mirandilla.