Spotkanie Cadiz kontra Mallorca, wynik końcowy 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Cadiz i Mallorca w ramach 33. kolejki La Ligi zakończył się remisem 1-1. Spotkanie, które odbyło się 28 kwietnia o godzinie 12:00 na Estadio Nuevo Mirandilla, dostarczyło kibicom emocji do samego końca. Wynik na przerwę wskazywał minimalne prowadzenie Mallorki 0-1, jednak w drugiej połowie Cadiz zdołał odpowiedzieć bramką, dzieląc punkty między obie ekipy.

Relacja z meczu Cadiz vs Mallorca

W sobotnie popołudnie na Estadio Nuevo Mirandilla odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Cadiz a Mallorca, które w ramach 33. kolejki La Ligi przyciągnęło uwagę kibiców z całej Hiszpanii. Sędzią głównym tego starcia był Isidro Diaz de Mera Escuderos.

Od pierwszych minut emocje sięgały zenitu, a to goście z Mallorki jako pierwsi wpisali się na listę strzelców. W 12. minucie V. Muriqi wykorzystał doskonałą okazję i ustawił wynik na 0-1, asystującemu M. Valjentowi. Cádiz musiał szybko zareagować, aby nie oddalić się zbytnio swoim rywalom.

Po przerwie gospodarze zdecydowanie przejęli inicjatywę, starając się odrobić straty. W 59. minucie nadszedł moment, na który tak czekali fani Cadiz – Omar Mascarell wyrównał, zdobywając bramkę na wagę remisu 1-1. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a piłkarze dawali z siebie wszystko, by zdobyć kolejne gole.

Mecz obfitował także w żółte kartki. Na przestrzeni spotkania kartki otrzymali Lucas Pires (32'), Chris Ramos (41') oraz Fali (73') z drużyny gospodarzy, oraz Dani Rodríguez (45') i Omar Mascarell (53') po stronie gości. Sędzia musiał pilnować sytuacji, gdy emocje sięgały zenitu.

Pomimo zażartej walki żadna z drużyn nie zdołała zdobyć kolejnej bramki, co ostatecznie ustaliło wynik meczu na 1-1. Mimo podziału punktów, kibice mogli cieszyć się z zaciętej rywalizacji na murawie.

Teraz obie ekipy muszą skoncentrować się na kolejnych wyzwaniach. Cadiz zmierzy się z takimi rywalami jak Real Madryt, Getafe i Sevilla, natomiast Mallorca czekają starcia z Atletico Madryt, Las Palmas i Osasuna. Kibice już nie mogą doczekać się tych emocjonujących spotkań w hiszpańskiej La Lidze.