Elche vs Cadiz, wynik meczu - 1-1

W dniu 2023-06-04 19:00 na obiekcie sportowym Estadio Manuel Martínez Valero rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 38 pomiędzy Elche a Cadiz.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Elche a Cadiz zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: G. Escalante 10' 0-1 Fede San Emeterio L. Boyé 71' 1-1 Gumbau

Żółte kartki Elche: Tete Morente 9' Gerard Gumbau 82' John Nwankwo 87' Pape Cheikh 90'

Żółte kartki Cadiz: Fede San Emeterio 18' Iza Carcelén 68' Fali 87'

Czerwone kartki Elche:

Czerwone kartki Cadiz:

Sędzią głównym tego spotkania był Jesus Gil Manzano, Spain. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Elche stawi czoła , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Cadiz zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Bardzo często wierni fani z dużym entuzjazmem śledzą bardzo fascynujące potyczki, które mają miejsce w lidze La Liga. Mocne futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak Tete Morente Fede San Emeterio systematycznie gwarantują pierwszorzędnym kibicom wiele niezapomnianych emocji. Ustawicznie zdarzają się brutalne sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, wyśmienite sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące zmagania pomiędzy graczami są niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się jednoznacznie, iż zmagania męczą. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi La Liga oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich lubianych zespołów jak Elche i Cadiz z ligi La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Estadio Manuel Martínez Valero.