Mallorca vs Cadiz, wynik spotkania - 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Mallorca i Cadiz zakończył się remisem 1-1. Mecz odbył się w ramach 13. kolejki La Ligi na Estadi Mallorca Son Moix. Wynik na przerwę był również remisowy, co sprawiło, że emocje towarzyszyły kibicom przez całe spotkanie.

Mallorca vs Cadiz: Remis 1-1 na Estadi Mallorca Son Moix

W poniedziałkowy wieczór na Estadi Mallorca Son Moix odbyło się starcie pomiędzy drużynami Mallorca i Cadiz, które zakończyło się remisem 1-1. Mecz był częścią 13. kolejki La Liga.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 20:00, a sędzią głównym był Javier Iglesias Villanueva.

Pierwszą bramkę dla drużyny gości zdobył Rubén Alcaraz w 12. minucie, dając Cadiz prowadzenie 1-0. Jednak gospodarze szybko odpowiedzieli, a w 45. minucie Abdón Prats doprowadził do wyrównania wyniku, asystującemu Pablo Maffeo.

W drugiej połowie emocji nie brakowało, a obie drużyny starały się zdobyć zwycięskiego gola. Mimo intensywnej gry żadna z nich nie zdołała zmienić rezultatu, a mecz zakończył się remisem 1-1.

W trakcie meczu zarówno gospodarze, jak i goście, otrzymali żółte kartki. Dla Mallorca kartkami ukarani zostali Dani Rodríguez w 66. minucie oraz Martin Valjent w 83. minucie. Z kolei zawodnicy Cadiz, Roger Martí, Brian Ocampo i Mamadou Mbaye, również zostali ukarani żółtymi kartkami w trakcie meczu.

Następne spotkania dla drużyny Mallorca to starcia z Valle Egüés, Sevillą oraz Almerią, natomiast Cadiz zmierzy się z Celtą Vigo, Arandiną oraz FC Koln.

Mecz na Estadi Mallorca Son Moix dostarczył kibicom wiele emocji, a obie drużyny pokazały wysoki poziom piłki nożnej, co zapowiada ciekawe starcia w kolejnych meczach.