Na obiekcie Estadio Nuevo Mirandilla odbyło się spotkanie Cadiz vs Almeria zakończone wynikiem 1-1

Po pierwszej połowie meczu między Cadiz a Almeria wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-08-26 17:00 na stadionie Estadio Nuevo Mirandilla odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Cadiz i Almeria.

Gole strzelali: Luis Hernández 59' 1-0 G. Escalante Kaiky 90' 1-1

Żółte kartki Cadiz:

Żółte kartki Almeria: Arnau Puigmal 9' Edgar González 27' Edgar González 50' Luis Javier Suárez 72' Largie Ramazani 90'

Czerwone kartki Cadiz: Fede San Emeterio 90'

Czerwone kartki Almeria: Edgar González 50'

Sędzią głównym tego spotkania był Victor Garcia Verdura, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Cadiz stawi czoła Villarreal, następne spotkania z drużynami Athletic Club i Real Betis natomiast Almeria z Celta Vigo. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Valencia.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi potyczki, które startują w lidze La Liga. Liczące się futbolowe zespoły z tejże ligi i zawodnicy jak Arnau Puigmal stale gwarantują własnym fanom wiele pozytywnych emocji. Potyczki między drużynami ligowymi są nieustępliwe, nie często okazuje się, iż potyczki przynudzają. Obserwujemy nieczyste faule zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, wyśmienite bramki czy asysty dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi La Liga i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Cadiz i Almeria i ich udział w lidze La Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Estadio Nuevo Mirandilla.