Dnia 2022-01-22 13:00 miało miejsce spotkanie między Levante i Cadiz: 0-2

Dnia 2022-01-22 13:00 na obiekcie sportowym Estadio Ciudad de Valencia odbył się mecz ligi La Liga kolejki 22 pomiędzy Levante a Cadiz.

Pierwsza część spotkania między Levante i Cadiz zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: Álvaro Negredo 34' 0-1 A. Lozano Salvi 73' 0-2 Alejo

Żółte kartki Levante: Enis Bardhi 49' Carlos Clerc 69' José Luis Morales 76' Aitor Fernández 76'

Żółte kartki Cadiz: Fali 23' Anthony Lozano 50' Salvi 59' Jeremías Ledesma 68' Iván Alejo 76' Varazdat Haroyan 90'

Czerwone kartki Levante:

Czerwone kartki Cadiz:

Główny sędzia spotkania - Cesar Soto Grado, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Levante stawi czoła Getafe, następne spotkania z drużynami Real Betis i Atletico Madrid. Kolejno natomiast Cadiz z Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Mallorca i Celta Vigo.

Coraz częściej zauważamy, że kibice śledzą pasjonujące poczynania ligi La Liga. Utalentowane zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Enis Bardhi Fali często gwarantują wyborowym miłośnikom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy książkowe gole i asysty, bezlitosne faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między piłkarzami są zagorzałe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że są to widowiska statyczne. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich ioglądać spotkania piłkarskie ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Levante i Cadiz oraz ich udział w lidze La Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Estadio Ciudad de Valencia.