Dnia 2023-01-16 20:00 na obiekcie Estadio Nuevo Mirandilla odbył się mecz między Cadiz i Elche - 1-1

Cadiz kontra Elche wynik meczu 1-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Cadiz a Elche wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-01-16 20:00 na obiekcie sportowym Estadio Nuevo Mirandilla rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki Regular Season - 17. Na przeciw siebie stanęły Cadiz i Elche.

Gole strzelali: B. Ocampo 7' 1-0 E. Ponce 81' 1-1 L. Blanco

Żółte kartki Cadiz: Fede San Emeterio 72' Iván Alejo 90' Youba Diarra 90'

Żółte kartki Elche: Diego González 43' Helibelton Palacios 62'

Czerwone kartki Cadiz:

Czerwone kartki Elche:

Główny arbiter spotkania - Carlos Del Cerro Grande, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Cadiz stawi czoła Mallorca, następne spotkania z drużynami Athletic Club i Girona a Elche z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Real Madrid.

Bardzo często fani śledzą pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Ciekawe zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak Fede San Emeterio Diego González nieraz zaserwowały fantastycznym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Nieustannie natrafiamy na widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne sytuacje z faulem, które gwarantują wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Niesamowite walki między zawodnikami są zajadłe, nie często bywa, że są to potyczki nie warte uwagi. Warto więc śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić mecze futbolowe popularnej ligi La Liga. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Cadiz i Elche z ligi La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Estadio Nuevo Mirandilla.

Zobacz, co mamy dla Ciebie w artykule - Sprawdź link!