Spotkanie pomiędzy Real Sociedad oraz Cadiz na obiekcie Reale Arena dnia 2022-05-12 17:00: wynik końcowy 3-0

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Real Sociedad i Cadiz zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Dnia 2022-05-12 17:00 na obiekcie sportowym Reale Arena rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 36 pomiędzy Real Sociedad a Cadiz.

Gole strzelali: A. Sørloth 19' 1-0 David Silva A. Januzaj 53' 2-0 Portu 90' 3-0

Żółte kartki Real Sociedad: Rafinha Alcântara 60' David Silva 63' Igor Zubeldia 66' Portu 90'

Żółte kartki Cadiz: José Mari 4' Rubén Alcaraz 82'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Cadiz:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Martinez Munuera, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Real Sociedad stanie naprzeciw Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Alaves oraz natomiast Cadiz zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni kibice z dużym zapałem śledzą bardzo fascynujące potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tej ligi oraz piłkarze jak Rafinha Alcântara José Mari nieraz zapewniły własnym stałym entuzjastom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Cieszące oko zmagania pomiędzy piłkarzami bywają nader zaciekłe, nie często bywa koniec końców, że potyczki przynudzają. Zdarzają się zapadające w pamięć asysty i gole, nieczyste sytuacje na faul kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich ioglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Real Sociedad i Cadiz w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Reale Arena.