Mecz Rayo Vallecano vs Cadiz, wynik końcowy 3-1

Rayo Vallecano vs Cadiz, wynik 3-1. W dniu 2021-09-26 16:30 na obiekcie sportowym Estadio de Vallecas odbył się mecz ligi La Liga kolejki 7. Zmierzyły się Rayo Vallecano oraz Cadiz.

Pierwsza połowa meczu między Rayo Vallecano a Cadiz zakończyła się wynikiem 2-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Gole strzelali: Álvaro García 9' 1-0 V. Haroyan 23' 1-1 J. Jønsson R. Falcao 44' 2-1 I. Balliu Isi Palazón 87' 3-1 Sergi Guardiola

Żółte kartki Rayo Vallecano: Isi Palazón 50' Ivan Balliu 59'

Żółte kartki Cadiz: Álvaro Bastida 45' Varazdat Haroyan 48' Juan Cala 56' Alberto Perea 90'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Cadiz:

Sędzią głównym tego spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Rayo Vallecano stanie naprzeciw Osasuna, następne spotkania z drużynami Elche oraz Real Betis. Kolejno natomiast Cadiz podejmie Valencia. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol oraz Alaves.

Coraz częściej fani śledzą poczynania w lidze La Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny z tejże ligi oraz piłkarze jak Isi Palazón Álvaro Bastida często gwarantują kapitalnym entuzjastom mnóstwo niesamowitych emocji. Walki między zawodnikami ligowymi zdarzają się nader zajadłe, nie często bywa, iż są to spotkania nie warte uwagi. Nieprzerwanie natrafiamy na ostre sytuacje z faulem, wyjątkowe sytuacje podbramkowe i asysty, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy, żeby oglądać spotkania piłkarskiej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Rayo Vallecano i Cadiz z ligi La Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Estadio de Vallecas.