Spotkanie Alaves - Cadiz, wynik końcowy 0-1

Alaves - Cadiz, wynik 0-1. W dniu 2022-05-22 18:00 na stadionie Estadio de Mendizorroza rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 38 pomiędzy Alaves a Cadiz.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Alaves oraz Cadiz zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: A. Lozano 76' 0-1 Isaac Carcelén

Żółte kartki Alaves:

Żółte kartki Cadiz: Luis Hernández 27'

Czerwone kartki Alaves:

Czerwone kartki Cadiz:

Główny sędzia meczu to Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Alaves stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i natomiast Cadiz podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani kibice piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą starcia w lidze La Liga. Składające się z uzdolnionych graczy piłkarskie zespoły i piłkarze jak Luis Hernández często serwują fantastycznym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Stale obserwujemy ostre faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, przechodzące do historii gole i asysty dodające pikanterii całemu widowisku. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się zagorzałe, rzadko bywa, iż są to mecze drętwe. Warto więc śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych,śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Alaves oraz Cadiz oraz ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Estadio de Mendizorroza.