Na stadionie Visit Mallorca Estadi dnia 2022-02-05 15:15 odbył się mecz Mallorca vs Cadiz - 2-1

 

Pierwsza część spotkania między Mallorca i Cadiz zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-02-05 15:15 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi odbył się interesujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Mallorca oraz Cadiz.

Gole strzelali: Rubén Alcaraz 8' 0-1 Alejo Salva Sevilla 20' 1-1 V. Muriqi 66' 2-1

Żółte kartki Mallorca: Iñigo Ruiz De Galarreta 69' Amath Ndiaye 77'

Żółte kartki Cadiz: Isaac Carcelén 59' Jeremías Ledesma 64' Lucas Pérez 65' Víctor Chust 83'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Cadiz:

Sędzią głównym tego spotkania był Carlos Del Cerro Grande, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Mallorca stanie naprzeciw Athletic Club, następne spotkania z drużynami Real Betis oraz Valencia. Kolejno natomiast Cadiz z Celta Vigo. Następne mecze zagra z drużynami Getafe oraz Granada CF.

Fani śledzą bardzo interesujące potyczki ligi La Liga. Ciekawe drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak Iñigo Ruiz De Galarreta Isaac Carcelén częstokroć zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom mnóstwo przeżyć. Regularnie obserwujemy przechodzące do historii asysty czy gole, nieczyste sytuacje z faulem zapewniające pikanterii całemu widowisku. Interesujące zmagania między graczami z ligi są zażarte, nie często zdarza się, że są to potyczki nudne. Z tego względu warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz oglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi La Liga. Mallorca i Cadiz i ich udział w lidze La Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.