Spotkanie pomiędzy Athletic Club oraz Cadiz zakończone wynikiem 0-1 na obiekcie San Mamés Barria dnia 2021-11-05 20:00

Athletic Club - Cadiz 0-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Athletic Club a Cadiz zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2021-11-05 20:00 na stadionie San Mamés Barria odbył się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 13. Zmierzyły się Athletic Club oraz Cadiz.

Gole strzelali: Salvi 6' 0-1 A. Lozano

Żółte kartki Athletic Club: Jon Morcillo -5' Yeray Álvarez 27' Nico Williams 90'

Żółte kartki Cadiz: Varazdat Haroyan 85'

Czerwone kartki Athletic Club:

Czerwone kartki Cadiz:

Sędzią głównym tego spotkania był Santiago Jaime Latre, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Athletic Club stawi czoła Levante, następne spotkania z drużynami Granada CF oraz Getafe natomiast Cadiz z Getafe. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid oraz Elche.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi fascynujące starcia, które tyczą się ligi La Liga. Mocne zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak przykładowo Jon Morcillo Varazdat Haroyan nierzadko zagwarantowały fantastycznym kibicom wiele wspaniałych wrażeń. Przyciągające uwagę walki pomiędzy graczami z ligi zdarzają się zagorzałe, nie często bywa, iż są to zmagania statyczne. Trafiamy na efektowne bramki czy asysty, ostre sytuacje z faulem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi La Liga oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Athletic Club oraz Cadiz z ligi La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak San Mamés Barria.