Spotkanie Cadiz vs Real Betis zakończone wynikiem 0-2 na obiekcie Estadio Nuevo Mirandilla

W ostatniej kolejce hiszpańskiej La Liga odbył się pojedynek pomiędzy Cadiz a Realem Betis, który zakończył się zwycięstwem gości 0-2. Spotkanie, które miało miejsce 3 dni temu, rozgrywane było na Estadio Nuevo Mirandilla. Wynik na przerwę to 0-1, a Real Betis potwierdził swoją dominację po przerwie, zdobywając kolejnego gola i zapewniając sobie pełną pulę punktów.

Sprawozdanie z meczu:

Na Estadio Nuevo Mirandilla odbył się pojedynek dwóch drużyn La Liga - Cadiz i Real Betis. Atmosfera na stadionie była gorąca od samego początku. Kibice obu ekip dopingowali swoich ulubieńców, tworząc niesamowite widowisko.

Po pierwszym gwizdku sędziego, piłkarze ruszyli do walki. Już w 6. minucie Real Betis objął prowadzenie za sprawą Williana José, który skrzętnie wykorzystał podanie J. Cardoso. Gospodarze próbowali odrobić straty, ale defensywa gości była niezwykle skuteczna.

Po przerwie, Real Betis kontynuował swoją dominację. W 46. minucie to już Pablo Fornals podwyższył prowadzenie dla drużyny z Sewilli po asyście Williana José. Cadiz starał się odwrócić losy meczu, ale brakowało im skuteczności w ostatnniej fazie.

Spotkanie nie obyło się bez emocji. W drugiej połowie Juanmi z Cadiz oraz Sokratis z Real Betis otrzymali żółte kartki za faule. Mimo starań obu zespołów, żadna drużyna nie zdołała już zmienić wyniku meczu.

Ostatecznie Real Betis odnosi zwycięstwo 2-0 nad Cadiz i zabiera pełną pulę punktów do Sewilli. Następne mecze obu zespołów zapowiadają się interesująco, a kibice już teraz zacierają ręce na kolejne emocje na hiszpańskich boiskach.