Getafe kontra Cadiz, wynik meczu - 1-0

W meczu 12. kolejki La Liga, drużyna Getafe pokonała Cadiz 1-0. Spotkanie, które odbyło się na Estadio Coliseum, było pełne emocji i napięcia. Pomimo braku bramek w pierwszej połowie, oba zespoły starały się przejąć inicjatywę i zdobyć trzy punkty. Jednak to Getafe wyszło z boiska z zwycięstwem, dzięki trafieniu w drugiej połowie.

Powalczony Getafe pokonuje Cadiz dzięki bramce Mayorala

Estadio Coliseum był świadkiem starcia pomiędzy drużynami Getafe i Cadiz, które zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Spotkanie od samego początku dostarczało wielu emocji i napięcia.

Od samego początku meczu obie drużyny wykazywały się determinacją, co zaowocowało kilkoma groźnymi akcjami ofensywnymi. Mimo starań piłkarzy, pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, a kibice musieli czekać na emocje do drugiej połowy.

W 76. minucie Borja Mayoral rozpalił publiczność na Estadio Coliseum strzelając bramkę na wagę zwycięstwa. Asystował przy niej M. Greenwood, który udanie wykończył akcję, dając swojej drużynie prowadzenie.

Spotkanie nie obyło się bez emocji i kartek. Sędzia Ricardo De Burgos Bengoetxea pokazał aż 8 żółtych kartek zawodnikom Getafe, a Djené został ukarany czerwoną kartką. Z kolei Rubén Alcaraz z drużyny Cadiz również otrzymał żółtą kartkę.

Warto zaznaczyć, że sędzia Ricardo De Burgos Bengoetxea doskonale nadzorował przebieg spotkania, minimalizując kontrowersje i sprawiając, że mecz odbył się w fair play.

Mimo zaciętej rywalizacji, Getafe zasłużenie sięgnęło po zwycięstwo. Kibice mogą być zadowoleni z zaangażowania swoich ulubieńców, a drużyna może cieszyć się z trzech punktów z tego spotkania.