Spotkanie Getafe - Cadiz, wynik 0-0

Getafe - Cadiz zakończony wynikiem 0-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Getafe a Cadiz wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2022-11-05 13:00 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez odbył się mecz ligi La Liga kolejki 13. Zmierzyły się Getafe i Cadiz.

Gole strzelali:

Żółte kartki Getafe: Enes Ünal 8' Domingos Duarte 30' Djené 33' Portu 74' Juan Iglesias 90' Portu 90'

Żółte kartki Cadiz: Luis Hernández 28' Luis Hernández 90'

Czerwone kartki Getafe: Gastón Álvarez 90' Portu 90'

Czerwone kartki Cadiz: Luis Hernández 90'

Główny sędzia meczu - Alejandro Hernandez, Spain. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Getafe zmierzy się już z Almeria, następne spotkania z drużynami San Roque Lepe i Mallorca a Cadiz z Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Real Unión i Almeria.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi poczynania ligi La Liga. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Enes Ünal Luis Hernández raz za razem gwarantują swoim wiernym entuzjastom wiele pozytywnych wrażeń. Nieprzerwanie zdarzają się książkowe bramki czy asysty, bezlitosne sytuacje na faul, które dodają wyjątkowe przeżycia z meczu. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż są to zmagania nudne. Serdecznie zachęcamy, żeby oglądać widowiska sportowe lubianej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Getafe i Cadiz w lidze La Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Coliseum Alfonso Pérez.