Atletico Madrid kontra Cadiz, wynik meczu - 2-1

Atletico Madrid kontra Cadiz wynik meczu 2-1.

Pierwsza połowa spotkania między Atletico Madrid i Cadiz zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-03-11 20:00 na stadionie Estadio Wanda Metropolitano odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Atletico Madrid oraz Cadiz.

Gole strzelali: João Félix 3' 1-0 Álvaro Negredo 45' 1-1 A. Espino R. De Paul 68' 2-1

Żółte kartki Atletico Madrid: Rodrigo de Paul 30' Yannick Carrasco 35' Reinildo Isnard Mandava 41' Stefan Savić 90'

Żółte kartki Cadiz: Rubén Sobrino 33'

Czerwone kartki Atletico Madrid: Javier Serrano 88'

Czerwone kartki Cadiz:

Główny sędzia meczu - Pablo González. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Atletico Madrid zmierzy się już z Manchester United, następne spotkania z drużynami Rayo Vallecano oraz Alaves. Kolejno natomiast Cadiz z Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Valencia oraz Real Betis.

Liczna grupa kibiców z zaangażowaniem śledzi potyczki w lidze La Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak Rodrigo de Paul Rubén Sobrino często gwarantują wyśmienitym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy efektowne asysty i gole, ostre faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć potyczki między drużynami piłkarskimi bywają zajadłe, nie często zdarza się definitywnie, że są to zmagania nie warte uwagi. Gorąco zachęcamy każdego fana, aby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych ioglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Atletico Madrid i Cadiz z ligi La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Estadio Wanda Metropolitano.