Spotkanie Valladolid kontra Cadiz dnia 2022-09-16 19:00 na stadionie Estadio Municipal José Zorrilla - wynik 0-1

Valladolid kontra Cadiz zakończony wynikiem 0-1. W dniu 2022-09-16 19:00 na obiekcie sportowym Estadio Municipal José Zorrilla odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 6 pomiędzy Valladolid a Cadiz.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Valladolid i Cadiz wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: Álvaro Negredo 90' 0-1 Zaldúa

Żółte kartki Valladolid: Monchu 18'

Żółte kartki Cadiz: Alfonso Espino 28' Fede San Emeterio 53' José Mari 75' Joseba Zaldúa 79'

Czerwone kartki Valladolid:

Czerwone kartki Cadiz:

Główny arbiter meczu - Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Valladolid zmierzy się już z Getafe, następne spotkania z drużynami Real Betis oraz Espanyol a Cadiz podejmie Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol oraz Girona.

Oddani fani śledzą starcia ligi La Liga. Liczące się futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak między innymi Monchu Alfonso Espino raz za razem serwują wyśmienitym miłośnikom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Stale zdarzają się ostre sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, wyjątkowe asysty i gole gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące walki pomiędzy graczami są zaciekłe, nie często okazuje się koniec końców, że są to mecze mało interesujące. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich,śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Valladolid i Cadiz jak ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Estadio Municipal José Zorrilla.