Mecz Cadiz kontra Villarreal dnia 2023-09-01 17:30: wynik końcowy 3-1

Dnia 2023-09-01 17:30 na obiekcie sportowym Estadio Nuevo Mirandilla rozegrał się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 4. Zmierzyły się ze sobą Cadiz i Villarreal.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Cadiz oraz Villarreal wynik to 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: A. Sørloth 10' 0-1 Chris Ramos 18' 1-1 D. Machís 30' 2-1 D. Machís 50' 3-1 G. Escalante

Żółte kartki Cadiz: Chris Ramos 19' Iván Alejo 23' Luis Hernández 80' Fali 82' Rubén Alcaraz 86'

Żółte kartki Villarreal: Raúl Albiol 35' Jorge Cuenca 53' Alejandro Baena 61' Santi Comesaña 90'

Czerwone kartki Cadiz:

Czerwone kartki Villarreal: Alfonso Pedraza 22'

Główny sędzia spotkania to Juan Luis Pulido Santana, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Cadiz zmierzy się już z Athletic Club, następne spotkania z drużynami Real Betis i Rayo Vallecano natomiast Villarreal z Almeria. Następne mecze zagra z drużynami Panathinaikos i Rayo Vallecano.

Dzisiaj kibice z zapałem śledzą interesujące poczynania, które odbywają się w lidze La Liga. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Chris Ramos Raúl Albiol nieprzerwanie zapewniają wyborowym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Bardzo często zdarzają się efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają bardzo zajadłe, nie często zdarza się ostatecznie, że potyczki nas nudzą. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi La Liga i przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Cadiz oraz Villarreal jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Estadio Nuevo Mirandilla.