Spotkanie Elche vs Cadiz zakończone wynikiem 3-1 na stadionie Estadio Manuel Martínez Valero

W dniu 2021-12-05 15:15 na stadionie Estadio Manuel Martínez Valero rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 16 pomiędzy Elche a Cadiz.

Po pierwszej połowie meczu między Elche i Cadiz wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

 

Gole strzelali: Fidel 13' 1-0 Tete Morente 75' 2-0 Gumbau Álex 90' 2-1 Alberto Perea Josan Ferrández 90' 3-1 Pere Milla

Żółte kartki Elche: Helibelton Palacios 2' Enzo Roco 22' Fidel 26' Iván Marcone 27' Diego Gonzalez 69' Gerard Gumbau 79' Jose Morente 83'

Żółte kartki Cadiz: Varazdat Haroyan 58' Anthony Lozano 69' Carlos Akapo 78'

Czerwone kartki Elche:

Czerwone kartki Cadiz:

Sędzią głównym tego spotkania był Alejandro Muñiz. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Elche stanie naprzeciw Valencia, następne spotkania z drużynami Unionistas de Salamanca i Barcelona a Cadiz z Granada CF. Następne mecze zagra z drużynami Albacete i Real Madrid.

Wierni fani futbolu śledzą potyczki, które dotyczą ligi La Liga. Uzdolnione futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak między innymi Helibelton Palacios Varazdat Haroyan raz za razem sprawiają kapitalnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, zapadające w pamięć gole czy asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między drużynami są nader nieustępliwe, nie często zdarza się koniec końców, iż są to widowiska usypiające. To też warto przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Elche i Cadiz w lidze La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Estadio Manuel Martínez Valero.