Dnia 2022-04-18 19:00 miał miejsce mecz między Barcelona oraz Cadiz - 0-1

W dniu 2022-04-18 19:00 na obiekcie sportowym Camp Nou odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 32. Zmierzyły się Barcelona oraz Cadiz.

Po pierwszej połowie spotkania między Barcelona i Cadiz wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: Lucas Pérez 48' 0-1

Żółte kartki Barcelona: Sergio Busquets 42' Sergiño Dest 70' Jordi Alba 90' Ferran Torres 90'

Żółte kartki Cadiz: Luis Hernández 61'

Czerwone kartki Barcelona:

Czerwone kartki Cadiz:

Główny arbiter spotkania to Santiago Jaime Latre, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Barcelona stawi czoła Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Rayo Vallecano oraz Mallorca natomiast Cadiz zmierzy się z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla oraz Elche.

Oddani kibice śledzą interesujące starcia ligi La Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze jak Sergio Busquets Luis Hernández nieprzerwanie gwarantują kapitalnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Walki między piłkarzami ligowymi są zażarte, nie często okazuje się, iż są to zmagania nudne. Nieustannie trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul, przechodzące do historii bramki oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi La Liga. Barcelona i Cadiz jak ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Camp Nou.