Spotkanie Real Betis - Cadiz dnia 2023-09-24 16:30 - 1-1

Real Betis - Cadiz 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Real Betis a Cadiz wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-09-24 16:30 na obiekcie sportowym Estadio Benito Villamarín odbył się mecz ligi La Liga kolejki 6 pomiędzy Real Betis a Cadiz.

Gole strzelali: Chris Ramos 41' 0-1 G. Rodríguez 60' 1-1

Żółte kartki Real Betis: Juan Miranda 45' Isco 90'

Żółte kartki Cadiz: Iván Alejo 38' Rubén Alcaraz 57' Rubén Sobrino 90'

Czerwone kartki Real Betis:

Czerwone kartki Cadiz:

Sędzią głównym tego spotkania był Miguel Angel Ortiz Arias, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Real Betis stawi czoła Granada CF, następne spotkania z drużynami Valencia i Sparta Praha. Kolejno natomiast Cadiz podejmie Rayo Vallecano. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid i Girona.

Mnóstwo kibiców śledzi niezwykle interesujące poczynania ligi La Liga. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Juan Miranda Iván Alejo nieraz zaserwowały wyborowym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem, wyśmienite bramki czy asysty, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć walki między graczami bywają zażarte, niezwykle rzadko zdarza się, że mecze męczą. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi La Liga i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Real Betis oraz Cadiz w lidze La Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Estadio Benito Villamarín.