Dnia 2023-05-12 19:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Mallorca i Cadiz: 1-0

W dniu 2023-05-12 19:00 na stadionie Visit Mallorca Estadi rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 34 pomiędzy Mallorca a Cadiz.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Mallorca i Cadiz zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: Pablo Maffeo 16' 1-0

Żółte kartki Mallorca: Manu Morlanes 32' Kang-in Lee 50' Jaume Costa 55' Iñigo Ruiz de Galarreta 58' Pablo Maffeo 90'

Żółte kartki Cadiz: José Mari -5' Chris Ramos 7' Iván Alejo 64' Gonzalo Escalante 75'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Cadiz:

Sędzią głównym tego spotkania był Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Mallorca zmierzy się już z Almeria, następne spotkania z drużynami Valencia i Barcelona. Kolejno natomiast Cadiz podejmie Valladolid. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Celta Vigo.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą poczynania, które odbywają się w lidze La Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak Manu Morlanes José Mari raz za razem zapewniają wyborowym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy drużynami zdarzają się nader zajadłe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że są to spotkania mało interesujące. Nieprzerwanie obserwujemy efektowne asysty oraz gole, ostre sytuacje z faulem zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać mecze piłkarskie znanej ligi La Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Mallorca i Cadiz w lidze La Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Visit Mallorca Estadi.