Spotkanie między Celta Vigo oraz Cadiz na obiekcie Abanca-Balaídos - wynik końcowy 3-0

Celta Vigo vs Cadiz 3-0. Dnia 2022-09-02 19:00 na stadionie Abanca-Balaídos odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 4. Zmierzyły się Celta Vigo oraz Cadiz.

Po pierwszej połowie spotkania między Celta Vigo oraz Cadiz wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Gole strzelali: Iago Aspas 56' 1-0 Gabri Veiga Óscar Rodríguez 62' 2-0 J. Strand Larsen Iago Aspas 75' 3-0 F. Cervi

Żółte kartki Celta Vigo: Jørgen Strand Larsen 78'

Żółte kartki Cadiz: Anthony Lozano 27' Joseba Zaldúa 90'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Czerwone kartki Cadiz:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Luis Pulido Santana, Spain. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Celta Vigo stanie naprzeciw Atletico Madrid, następne spotkania z drużynami Valencia oraz Real Betis. Kolejno natomiast Cadiz zmierzy się z Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Valladolid oraz Villarreal.

W dzisiejszych czasach oddani fani piłki nożnej śledzą potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Składające się z utalentowanych napastników/obrońców zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak Jørgen Strand Larsen Anthony Lozano wielokrotnie zaserwowały własnym fanom emocje zapadające w pamięć. Regularnie zdarzają się spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste faule kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Wspaniałe walki między graczami bywają zażarte, nie często zdarza się, że potyczki nie są interesujące. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić spotkania sportowe profesjonalnej ligi La Liga oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Celta Vigo oraz Cadiz i ich udział w La Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Abanca-Balaídos.