Spotkanie Cadiz vs Elche, wynik końcowy 3-0

W dniu 2022-05-07 16:30 na obiekcie sportowym Estadio Nuevo Mirandilla rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 35. Na przeciw siebie stanęły Cadiz i Elche.

Po pierwszej połowie meczu między Cadiz a Elche wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

 

Gole strzelali: Álvaro Negredo 80' 1-0 Lucas Pérez Sobrino 83' 2-0 Álex A. Lozano 90' 3-0

Żółte kartki Cadiz: Luis Hernández 20'

Żółte kartki Elche:

Czerwone kartki Cadiz:

Czerwone kartki Elche: Ezequiel Ponce 66'

Główny sędzia meczu to Alejandro Hernandez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Cadiz zmierzy się już z Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Real Madrid i Alaves. Kolejno natomiast Elche z Atletico Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo i Getafe.

Dzisiaj wierni kibice piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą potyczki w lidze La Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak Luis Hernández częstokroć zapewniły wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Wspaniałe walki między graczami z ligi bywają zażarte, rzadko okazuje się koniec końców, iż widowiska nas męczą. Stale trafiamy na przechodzące do historii asysty oraz bramki, nieczyste faule, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać spotkania sportowe popularnej ligi La Liga. Udział takich zespołów jak Cadiz oraz Elche w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Estadio Nuevo Mirandilla.