Dnia 2022-02-19 17:30 odbyło się spotkanie pomiędzy Cadiz oraz Getafe zakończone wynikiem 1-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Cadiz i Getafe zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-02-19 17:30 na obiekcie sportowym Estadio Nuevo Mirandilla rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 25 pomiędzy Cadiz a Getafe.

Gole strzelali: Borja Mayoral 6' 0-1 Álvaro Negredo 45' 1-1 A. Espino

Żółte kartki Cadiz: Álvaro Negredo 5' Alfonso Espino 32' Rubén Alcaraz 35'

Żółte kartki Getafe: Okay Yokuşlu 19' Mauro Arambarri 51' Damián Suárez 82' Jakub Jankto 90'

Czerwone kartki Cadiz:

Czerwone kartki Getafe:

Główny sędzia spotkania to Antonio Alberola Rojas, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Cadiz stawi czoła Granada CF, następne spotkania z drużynami Rayo Vallecano oraz Atletico Madrid a Getafe zmierzy się z Alaves. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol oraz Valencia.

Liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące potyczki w lidze La Liga. Fascynujące futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak Álvaro Negredo Okay Yokuşlu systematycznie serwują pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami okazują się zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, iż zmagania nie są interesujące. Często obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych,przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Cadiz i Getafe z ligi La Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Estadio Nuevo Mirandilla.