Spotkanie pomiędzy Real Madrid i Cadiz zakończone wynikiem 0-0 na obiekcie Estadio Santiago Bernabéu dnia 2021-12-19 20:00

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Real Madrid a Cadiz zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2021-12-19 20:00 na obiekcie sportowym Estadio Santiago Bernabéu odbył się interesujący mecz ligi La Liga kolejki - 18 pomiędzy Real Madrid a Cadiz.

Gole strzelali:

Żółte kartki Real Madrid: Casemiro 26'

Żółte kartki Cadiz: Juan Cala 64'

Czerwone kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Cadiz:

Sędzią głównym tego spotkania był Santiago Jaime Latre, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Real Madrid stanie naprzeciw Athletic Club, następne spotkania z drużynami Getafe i Alcoyano. Kolejno natomiast Cadiz z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Fuenlabrada i Osasuna.

W dobie dzisiejszych czasów kibice z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Mocne zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak Casemiro Juan Cala wielokrotnie zapewniły wspaniałym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo przeżyć. Trafiamy na idealne sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne faule kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika zapewniające niesamowite przeżycia z meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami bywają niezwykle nieustępliwe, nie często okazuje się ostatecznie, iż potyczki nas męczą. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich,przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Real Madrid i Cadiz w lidze La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Estadio Santiago Bernabéu.