Dnia 2021-11-28 17:30 na stadionie Estadio Nuevo Mirandilla odbył się mecz między Cadiz i Atletico Madrid - wynik końcowy 1-4

Cadiz vs Atletico Madrid 1-4. Dnia 2021-11-28 17:30 na stadionie Estadio Nuevo Mirandilla rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 15. Zmierzyły się ze sobą Cadiz i Atletico Madrid.

Po pierwszej połowie spotkania między Cadiz a Atletico Madrid wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-4.

 

Gole strzelali: T. Lemar 56' 0-1 Y. Carrasco A. Griezmann 70' 0-2 Marcos Llorente Á. Correa 76' 0-3 Matheus Cunha A. Lozano 86' 1-3 Matheus Cunha 86' 1-4 A. Griezmann

Żółte kartki Cadiz: Álex Fernandez 24' Jens Jønsson 82'

Żółte kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Cadiz:

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Główny sędzia spotkania to Jesús Gil. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Cadiz stanie naprzeciw Villa de Fortuna, następne spotkania z drużynami Elche i Granada CF a Atletico Madrid z Mallorca. Następne mecze zagra z drużynami FC Porto i Real Madrid.

W dzisiejszych czasach oddani fani piłki nożnej śledzą starcia ligi La Liga. Złożone z uzdolnionych graczy piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak Álex Fernandez nieustannie sprawiają wyborowym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się nieprzepisowe faule, spektakularne asysty czy bramki, które gwarantują wspaniałe wrażenia z meczu. Zmagania między zawodnikami ligowymi okazują się zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to mecze usypiające. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich iśledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Cadiz i Atletico Madrid i ich udział w lidze La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Estadio Nuevo Mirandilla.