Spotkanie Cadiz - Mallorca zakończone wynikiem 1-1

W dniu 2021-10-31 13:00 na stadionie Estadio Nuevo Mirandilla odbył się mecz ligi La Liga kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Cadiz i Mallorca.

Pierwsza połowa meczu między Cadiz a Mallorca zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: I. Baba 29' 0-1 Álvaro Negredo 90' 1-1

Żółte kartki Cadiz: Fali 20' Juan Cala 77' Tomás Alarcón 90'

Żółte kartki Mallorca: Abdón Prats -5' Amath Ndiaye 18' Dani Rodriguez 31' Aleksandar Sedlar 51' Iddrisu Baba 74' Aleksandar Sedlar 87' Manolo Reina 90'

Czerwone kartki Cadiz:

Czerwone kartki Mallorca: Aleksandar Sedlar 87'

Główny arbiter spotkania to Valentin Pizarro Gomez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Cadiz stawi czoła Athletic Club, następne spotkania z drużynami Getafe i Atletico Madrid natomiast Mallorca z Elche. Następne mecze zagra z drużynami Rayo Vallecano i Getafe.

Wierni kibice piłki nożnej z dużym zapałem śledzą ekscytujące poczynania, które mają miejsce w lidze La Liga. Mocne drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Fali Abdón Prats nieprzerwanie sprawiają wyśmienitym kibicom emocje zapadające w pamięć. Potyczki między drużynami ligowymi bywają nader bezkompromisowe, nie często bywa, iż potyczki przynudzają. Zdarzają się nieczyste sytuacje na faul, idealne asysty oraz bramki, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Cadiz i Mallorca jak ich udział w lidze La Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Estadio Nuevo Mirandilla.