Na stadionie Estadio Nuevo Mirandilla dnia 2021-10-23 14:15 miał miejsce mecz pomiędzy Cadiz oraz Alaves zakończony wynikiem 0-2

Dnia 2021-10-23 14:15 na obiekcie sportowym Estadio Nuevo Mirandilla rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 10 pomiędzy Cadiz a Alaves.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Cadiz i Alaves zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: Joselu 6' 0-1 Joselu 90' 0-2 Miguel de la Fuente

Żółte kartki Cadiz:

Żółte kartki Alaves: Matthew Miazga 27' Ximo Navarro 67'

Czerwone kartki Cadiz:

Czerwone kartki Alaves:

Sędzią głównym tego spotkania był Javier Alberola Rojas, Spain. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu Cadiz stanie naprzeciw Villarreal, następne spotkania z drużynami Mallorca oraz Athletic Club natomiast Alaves zmierzy się z Elche. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona oraz Levante.

Coraz częściej wierni kibice futbolu z entuzjazmem śledzą poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Matthew Miazga stale serwują własnym kibicom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na nieczyste sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, zapadające w pamięć gole czy asysty zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy drużynami okazują się niezwykle zajadłe, rzadko bywa, że są to potyczki nudne. Z tego powodu warto oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Cadiz i Alaves oraz ich udział w lidze La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Estadio Nuevo Mirandilla.