Na obiekcie Abanca-Balaídos dnia 2021-09-17 19:00 odbyło się spotkanie Celta Vigo kontra Cadiz - końcowy wynik 1-2

Dnia 2021-09-17 19:00 na obiekcie sportowym Abanca-Balaídos rozegrał się mecz piłkarski ligi Primera Division kolejki 5. Zmierzyły się Celta Vigo i Cadiz.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Celta Vigo a Cadiz zakończyła się 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: C. Lozano 38' 0-1 T. Alarcon S. Sanchez 43' 0-2 S. Sanchez A. Espino 43' 0-3 S. Mina 64' 1-3

Żółte kartki Celta Vigo: T. Galhardo 48' R. Tapia 74' B. Mendez 89'

Żółte kartki Cadiz: R. Sobrino 46' V. Haroyan 52' T. Alarcon 61'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Czerwone kartki Cadiz:

Główny arbiter spotkania - Isidro Díaz de Mera. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Celta Vigo stawi czoła Levante, następne spotkania z drużynami Granada CF i Elche. Kolejno natomiast Cadiz zmierzy się z Barcelona. Następne mecze zagra z drużynami Rayo Vallecano i Valencia.

Liczni kibice z dużym zapałem śledzą fascynujące starcia ligi Primera Division. Interesujące zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi T. Galhardo R. Sobrino raz za razem sprawiają wyśmienitym sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Natrafiamy na nieczyste faule zakończone żółtą kartką, efektowne bramki czy asysty gwarantujące niesamowite przeżycia z meczu. Interesujące zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi są niezwykle zajadłe, nie często zdarza się koniec końców, iż widowiska nie są interesujące. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi Primera Division i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Celta Vigo i Cadiz z ligi Primera Division gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Abanca-Balaídos.